Národní výstava psů Sosnowiec (PL)

Dne 18. 1. se konala Národní výstava psů v Polském Sosnowieci. Na tuto výstavu jsem neměla přihlášené své pejsky, jela jsem "pouze" pomoct s vystavením a upravením pejsků. Své pejsky mi do rukou svěřily mé kamarádky Peťka Bomerová (Orísek a Panča), Martina Smolková (Holly) a Lucie Gogolová (Jess).

S Hollym (Hollywood Carcassonne Tolugo) jsme už naprosto sehraná dvojka, on je moje "malé" zlatíčko a získali jsme v mezitřídě ocenění Výborná 2.

Orísek (Elixír Cofi Capito) byl poprvné na výstavě v dorostu a v jeho osmi měsících se chová v kruhu jako profík, panu rozhodčímu se líbil a zadal známku Velmi nadějná 1. O nejlepšího dorostence nás porazila fenka od Lucky, malá sladká Maybe ;)

Panča (Cayuga Black Doll Fallcat), mladá šikovná fenka (15měsíců) je už výstavní matadorkou, ovšem spolu jsme měli svojí premiéru. Šlo nám to skvěle a bylo z toho vítězství mezitřídy - CWC a také titul Nejlepší feny AUO (BOS) !!

S Luckou jsme vystavovaly společně páry a chovatelskou skupinu... Ve velké konkurenci jsme se umístili v párech na místě 1. a v chovce na místě 2. !!!

Úžasné výsledky, úžasný víkend, úžasní pejsci a hlavně TY NEJ NEJ NEJ KAMARÁDKY !!! Výstava jak se patří !!! :)