Malinko Vám představím členy naší chovatelské stanice :)

 

Něco o mě:

Jmenuji se Simona Šusterová, je mi 27 let. Pocházím z Brna, kde jsem vyrůstala. 

Vystudovala jsem střední školu zemědělskou v Lanškrouně (SZeŠ LA), obor agropodnikání, směr chov koní a jezdectví.

Aktuálně bydlím s mým skvělým přítelem v Litovli v podnájmu v bytě, kde mám dispozici i zahradu a kotec.

Po čtyřech letech ve škole, jsem si za úspěšné ukončení školy - maturitu, udělala radost a pořídila si svého prvního aussíka.

 

Něco o našich australáčcích:

Jmenoval se Hale red Talisman od Diamantové řeky "Deriček". Byl to red merlový pejsek se skvělou povahou, rád se učil nové věci, ale bohužel nebyl vhodný do chovu - díky jeho nestandardním stojícím ouškám. A jelikož aussíci jsou závislost a nejde zůstat u jednoho, už jsem se poohlížela po druhém. Mým snem byl blue merle pes. Vybrala jsem si ale hnědého pejska z chovatelské stanice Svěží Vítr... Asi osud ale naznal, že hnědý pejsek nebude pro mě ten pravý ideál. V chovatelské stanici Amazonka měli na prodej jednoho 5ti měsičního pejska. S kamarádkou Ivčou jsme se na něj jeli podívat a já ji přemluvila, aby ho koupila. Původně ho chtěla pro sebe a jako chovného psa pro své fenky, ale nakonec osud chtěl a Bubánka jsem si odvezla domů... Jsem za něj nesmírně šťastná a musím Ivči ještě jednou moc poděkovat. Po rozchodu s přítelem si ale Derička nechal a já měla zase "jen" jednoho aussíčka ;) To mi vydrželo asi tak rok a oslovila jsem chovatelku Lucku Gogolovou, která má chovatelskou stanici Carcassonne Tolugo. Zrovna byla k zadání štěňátka z E vrhu a Lucka mi nabídla krásnou malou černou kuličku. Nešlo ji odolat a proto putovala za Bubíčkem do Litovle. Dostala jméno Meggie. Meganka nebude chovná fena a proto bydlí u našich přátel, kde si užívá svůj život jako rozmazlený jedináček :)

Jedno Bubánkovo krytí - v chovatelské stanici Carcassonne Tolugo jsem vyměnila za štěňátko. Úplnou nějakou náhodou se narodila nádherná blue merle holčička - Chelly. Chellynka bydli u mé skvělé kamarádky Monči Táborské. 

Letos (2015) k nám do party přibyla ještě red merle holčička Honey od Janičky Prokešové - chovatelská stanice Cofi Capito.

 

Něco o naší bišoní holčičce:

Dlouho jsem k aussíčkům chtěla ještě nějaké malé plemeno. Vybírala jsem hlavně podle povah, chtěla jsem něco "rozumného". Díky Janičce - mé velmi dobré kamarádce jsem narazila na bišonky. Je to sice plemeno náročné na úpravu a údržbu srsti, ale to mi nevadí. Díky Janičce a pani chovatelce Ivaně Slapničkové mám doma malinký bílý obláček Babynku.