CACIB (sobota) & CLUB (neděle) SHOW in OPOLE 

 

Výstava začala jako každá jiná. Šly jsme pozdě spát, brzo jsme vstávaly (naštěstí až v 6 :D), honem vše nacpat do auta, naložit hafany a hurá na výlet. Po cestě nějaká uzavírka, takže už jsme začaly stresovat, že dojedeme pozdě. Výstava se konala venku na trávě, ale naštěstí v sobotu bylo pěkně... Začaly jsme honem chystat hafany, vypadalo to ze začátku, že to paní rozhodči bere rychle, ovšem opak byl pravdou. Nakonec jsme ještě 2 hodinky seděly, odpočívaly a klábosily. První přišel na řadu mladý pes Dodge (Quincy Bunny Puella Fera). Finská paní rozhodčí Jaana Hartus se po přečtení standardu rozhodla mu dát známku Dobrá, za jeho bílé ucho a více bílé na hlavě... Vypadalo to, že to bude velmi náročná výstava... Bubánek měl v sobotu volno, takže další šla na řadu Torinka s Luckou a vyběhaly si nejlepší dorost :) Nastoupila Meganka a paní rozhodčí okouzlila natolik, že její CAJC a vítězka třídy mladých byl jen začátek jejího celodenního úspěchu ! Následně porazila mladého psa, takže jsme měli na kontě už Junior BOB a začalo se běhat o BOBa. Obrovské konkurence v podobě dánských, amerických, polských aj, psů jsme se nezalekly a vyběhaly si Megančin už druhý BOB ! ! ! Úspěchy pokračovaly i v závěrečných soutěžích, kdy se Meggie dostala do užšího výběru na BIS Junior (5 - 10 místo) a v náročných podmínkách (malý kruh, velké teplo v hale, lampy svítíci do očí,..) ji italský pan rozhodčí udělil 4.místo v BEST IN GROUP !!!!!!!

 

Druhý den začal velmi pohodově, spaly jsme v hotelu kousek od výstaviště, takže jsme si mohly přispat. Sice bylo škaredé počasí, ale kruh byl blízko haly, takže psíci byli vevnitř v suchu a v teple. Paní rozhodčí Božena Ovesná z ČR, která posuzovala tuto klubovou výstavu byla velice milá a příjemná, naši psi se ji moc libíli a podle toho dopadly i výsledky !!! Opět šel první na řadu Dodge. Paní rozhodčí bílé ucho neřešila a dala mu známku Výborný 1 a titul CAJC. Po něm šel hned na řadu Bubánek s velmi kvalitními zahraničními psi (potomkem od Thornapple Aftershocka "Diabla" a lucemburským psem SUNNYRAIN HIGH IN THE SKY). Paní rozhodčí mu napsala nádherný posudek, plný samých kladů a po náročném výběru, hlavně v pohybu a pro nás s obrovským překvapením dostal Výbornou 1 a titul CWC a následně Klubového vítěze nad úžasným černým psem Leading Angel's Esteemed Thornapple !!!! Meganka ve třídě mladých měla obrovskou konkurenci, ale známky Výborná 3 si i tak moc vážíme ! Junior BOBa paní rozhodčí udělila Dodgovi !!! Ketynka v sobotu odešla s Výbornou 2 a r.CWC, v neděli to byla Výborná 1, CWC !!! Nastupovalo se o BOBa ve složení Dodge, Bubíček a fena z Dánska (dcera známého Diabla)... Titul BOB si doslova vyběhal BUBÍČEK !!!!! Jupíííííííííííí !!! 

Závěrečky dopadly ještě lépe než v sobotu !! Torinka (Glimmer of Hope CT) se dostala na bednu a to rovnou na BIS dorost !!! Bubíček s Ketynkou si v párech vyběhali nádherné 3.místo !! A úžasný Dodge taktéž na bedně a BIS JUNIOR ! ! ! ! Prostě perfektní výstava, perfektní výsledky !!!

 

Strááááááááááášně moc moc moc děkuji Lucce Gogolové - chov.stanice Carcassonne Tolugo, za úžasnou Meganku, za to jak si všechny výstavy užíváme a za to jak to se mnou zvládá !!! :)

 

Shrnutí dvoudenní výstavy :)

1x dobrá

6x výborná

2x velmi nadějná, 2x nejlepší dorost

2x CAJC

2x CWC, 1x r.CWC

2x  Junior BOB

2x BOB

BIS dorost

BIS Junior

BIG 4

3.místo Nejlepší pár

 

 

 

kompletní výsledky na www.tolugo.com