VRH "C" BOMBASTIC LULIWORLD

Datum narození: 20. 6. 2018
Fotogalerie holek jak rostou ZDE
 
**Carrera**
 
majitel: Radek Páleník (Prostějov)
 
narozena s přirozeně krátkým ocáskem (NBT)
 
 
**California**
 
majitelka: Veronika Nová (Praha)
 
narozena s dlouhým ocáskem (long tail), je to náš malý krteček :)
 
 
společná 
 
 
 
Maminkou štěňátek bude naše krásná, zdravá a úspěšná Jch. Ch. Honey Cofi Capito. Více informací o ni se dozvíte na její stránce ZDE.
 
Tatínkem štěňátek je nádherný s. JCh. Ch. Johnnie Cofi Capito
Je to velmi mladý pes, má teprve dva roky, a už má na kontě několik nejvyšších titulů, jako Vítěz plemene, Vítěz skupiny, ale taky 4. místo jako Vítěze celé výstavy!! 
 
Jeho maminka, JCh. JKlCh. KlCh. Ch. GrandCh. CIB Capita Amazonka "Capinka" je nejúspěšnější mladou fenou AUO roku 2012 a dospělou fenou roku 2013!! Je to sestra mého Bubíčka, takže tuto linii velice dobře znám. Oni i jejich potomci jsou silní a zdraví psi, ale jsou hlavně perfektní v povahách, pokud mají správné vedení, tak jsou skvělí společníci v rodinách a dokážou se nejen rekreačně věnovat mnoha sportům (agility, obedience, sportovní kynologie, dogdancing) ale také pomáhat i ostatním (canisterapie). 
Jeho tatínek, Ch. Van Morrison del Whymper delle G.Jorasses "Morísek", je nádherný pes, importovaný z Itálie. Má několik úspěchů jak na výstavách v ČR, ale také v Itálii na ASCA výstavách (Winner Dog, Award Of Merit 2014) a aktuálně je v USA, kde má před dokončením šampiona! Morissonova sestra Vivienne je vítězkou Best of Breed na Cruft 2016, USA šampionkou, stejně jako jejich otec Ranger. Matka Jelly je nejúspěšnější AUO v Itálii roku 2011.
 
Johnnie je naprosto úžasný v povaze, má neskutečně nádherný pohyb, silnou kostru a jemnější hlavu. Už si vyzkoušel i ovečky, ve kterých bude pokračovat, pro složení zatím základních zkoušek. 
Myslím, že jsme na Honey vybrali toho pravého a moc děkuji Janě Prokešové, majitelce Johnníka chovatelské stanice Cofi Capito, za možnost použít tohoto psa ve svém chovu. 
 
 
 
Johnnie má skvělé zdravotní výsledky:
 
- HD A/A, ED 0/0, OCD nepostižen, SA 0, Pately 0/0
- CEA normal, PRA, normal, HSF4 clear, MDR1 +/+, DM +/+, NCL +/+, MH +/+
- DOV prostý 2016 + 2017
- DNA ověření původu - Genomie
- zuby - kompletní, nůžkový skus
 
Jeho výstavní úspěchy:
 
- 1. nejúspěšnější mladý australský ovčák v ČR 2017
- Šampion České republiky, Srbska, Polska
- Junior šampion České republiky, Polska, KCHMPP CZ
- čekatel Interšampiona
- jeden z pouze 14 (!!) australských ovčáků v ČR, kteří mají splněnou selekci klubu KCHBO - výběrová třída chovnosti splněná nadstandardními podmínkami. 
- Několikanásobný vítěz plemene (BOB a BOS), juniorský vítěz (BOJ), klubový vítěz, BIS black
- Dosáhli jsme spolu i na tituly nejvyšší a to BEST IN SHOW IV., BEST IN GROUP I. a III., taky BEST IN SHOW PUPPY !!
- Povahový test splněn na 94 bodů (ze 100)