Mezinárodní výstavy psů, která se koná v Nitře a je dvoudenní, jsme se tentokrát zúčastnili pouze v neděli, a to Slovakia Cupu.

Výstava byla jako vždy skvěle zorganizovaná! Co nás malinko mrzelo bylo, že naše paní rozhodčí Oleinikova Zoja z Ukrajiny měla hodně psů na posuzování a proto se nepsaly posudky... Nic méně posuzovala výborně a podle toho dopadly taky naše výsledky !! :)

Naše sestava já s Bubíčkem, Ivča s Narnií a Janča s Discem se rozrostla ještě o Maybe a Tori od Lucky, která bohužel s námi nemohla jet... Večer jsme jako vždy kdákaly až do půlnoci, takže na spánek zbyly asi 3 hodiny... My už jsme zvyklí, takže ve 4 ráno jsme byli nachystaní a frčeli do Nitry :) Přijeli jsme relativně brzy, takže jsme stihli v klidu kávičku s přáteli, upravit pejsky a šlo se na to :)

Bubánek se ukázal v šampionech, zřejmě už naposledy na nějaké takové velké výstavě a odvezl si Výbornou 2 a reservní CAC. Vystavovala jsem Maybe a Tori. Maybe v mezitřídě porazila další 2 fenky a dostala Výbornou 1 s CAC, později si vyběhala i r.CACIB. Torinka skončila jako Výborná 2 s r.CAC z 5 fenek. Ivča s Narnií splnily podmínku k uchovnění a Disco s Maybe si rozjeli dospělé slovenské šampionáty. Skvělá neděle a skvěle zakončení výstavní sezóny 2015 !!! Děkuji všem !! :)